Politika ve Misyonumuz

KALİTE POLİTİKAMIZ;

   Konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamak, kendimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışanlarımızın şirketimize olan bağlılıklarını artırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

VİZYONUMUZ; 

   Metro Turizm'in vizyonunu tek cümleyle anlatmak gerekirse ; kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak ifadesi son derece uygun olur.

   Kaliteden ödün vermemek demek; yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyemize taşıyarak değerli misafirlerimize sunmak demektir. Metro Turizm, Setra ve Neoplan Starliner marka üst sınıf otobüsleri ülkemize ve halkımızın hizmetine sunmuştur.

   Kaliteden ödün vermemek demek; otobüs içi ikramlarda kalitesi tartışılmayan markaları kullanarak müşterilerimizin damak zevkine hitap ederken, hijyenik şartlarıda göz önünde bulundurmak demektir. Metro otobüslerinde Coca Cola, Ülker, Van Et mamülleri ve bu markalar gibi bilinirliği ve tüketimi yüksek ürünler sunulmaktadır.

   Kaliteden ödün vermemek demek;her an çağın gelişimine ayak uydurmak ve yenilenmek demektir. Metro modern yapısıyla Alibeyköy ve Samandıra tesislerini halkımızın hizmetine açmıştır.

   Müşteri memnuniyetinin ise eğitimle gerçekleştiğinin bilincinde olan Metro, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimler vererek host, hostes ve kaptanlarının şirkete olan bağlılıklarını arttırmış, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmistir. Bununla beraber tüm host, hostes ve kaptanlarımızın sağlık kontrolleride yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ;

Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak,

Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak,

Sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak,

Konuklarımızın ihtiyaç ve eklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

GÜMÜŞHANE METRO TURİZM, SİZ KONUKLARIMIZI SEVDİKLERİNİZE KAVUŞTURMANIN MUTLULUĞUNU YAŞARKEN, 

"Konuğumuzsunuz" ANLAYIŞI İLE KUSURSUZ HİZMET SUNMANIN SEVİNCİNİ PAYLAŞIYOR

GÜMÜŞHANE METRO TURİZM GÜVENLİĞİ VE AYRICALIĞINI TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

OTOBÜS VE YURTİÇİ UÇAK BİLETLERİNİZİ ŞUBELERİMİZE UĞRAMADAN KREDİ KARTINIZ İLE ALABİLİRSİNİZ

TELEFON NUMARAMIZ : 0(456) 213 28 28

 

                                                        YURTİÇİ UÇAK BİLETLERİ TEMİN EDİLİR